طراحی وبسایت | طراحی وب سایت | پارسه | بهینه سازی سایت | مقالات جدید


مقالات طراحی سایت و سئو

وبسایت ریسپانسیو چگونه وبسایتی است؟

طراحی سایت ریسپانسیو (Responsive Web Design) اصطلاحی می باشد برای سایت هایی که ظاهرشان برای مشاهده مطلوب در تمامی اندازه های صفحه نمایش ها مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها تغییر می کند تا با آنها سازگار شود و به خوبی لپ تاپ ها و کامپیوتر های شخصی دیده شود.

سئو یا بهینه سازی سایت چیست ؟

 هنگامی که در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص هستید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو ارزشمند تر هستند.

تفاوت وبسایت ایستا و پویا در چیست؟

وبسایت پویا یا داینامیک وبسایتی است که امکان تغییر محتوای سایت را برای مدیران سایت فراهم کند.

 

اهمیت سئو در طراحی سایت

 همانطور که می دانید در اولین صفحه گوگل که بیش از 80 درصد بازدیدکنندگان را به خود اختصاص می دهد، تنها 10 لینک قرار دارد.

نکات مهم در طراحی وب سایت

هدف از طراحی سایت، برندسازی ،افزایش رتبه سایت، افزایش فروش و کسب درآمد بیشتر میباشد .جهت رسیدن به این اهداف باید نکات مهمی را ضمن طراحی سایت در نظر گرفت.

چرا پارسه؟

گروه نرم افزاری پارسه با ارائه خدمات نوین حوزه تکنولوژی اطلاعات و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه طراحی سایت ، خدمات سئو ، تولید اپلیکیشن اندروید ، پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ویندوز و ارائه خدمات پشتیبانی شایسته ، میتواند راه گشای مناسبی جهت رفع نیاز های نرم افزاری موسسات گوناگون باشد. گروه پارسه ضمن ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت زمینه برند سازی و معرفی گسترده تجارت شما را در دنیای مجازی فراهم می آورد.

مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.