طراحی سایت در اندیشه ، شهریار ،کرج و تهران| 65508015 |طراحی وبسایت| سئو ارزان | بهینه سازی سایت


بهینه سازی سایت

ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت
سئو یا بهینه سازی سایت چیست ؟
 
هنگامی که در یک موتور جستجو به دنبال یک موضوع خاص هستید حتما متوجه این موضوع شده اید که برخی از وب سایتها دارای رتبه های بالاتری می باشند و در صفحات اولیه نمایش داده می شوند و این یعنی تولید کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو ارزشمند تر هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید. معنای لغوی SEO که مخفف Search Engine Optimization است، بهینه سازی موتور جستجو می باشد. SEO یعنی طراحی کردن صفحات وبی که برای موتورهای جستجو پر اهمیت تر هستند. بهینه سازی صفحات وب این است که شما در نتایج یک موتور جستجوی بزرگ بیشترین امتیاز را داشته باشید
 
اهمیت سئو یا  بهینه سازی سایت
 
اهمیت این موضوع از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند. به عنوان مثال در گوگل و یاهو، اکثر مردم فقط به صفحه اول نتایج جستجو نگاه می کنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسأله الزامی است که سایت شما در صفحه اول نتایج جستجو قرار گیرد. علم بهینه سازی موتور جستجو در مورد روشهای فنی مانند عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب سایت و کلاً محتوایی که موتورهای جستجو دوست دارند، مطالعه می کند. موتورهای جستجو صفحات وب را به وسیله نرم افزار خزنده (عنکبوت) پیدا و فهرست بندی می کنند. متاسفانه تمام نرم افزارهای خزنده یک شکل کار نمی کنند. برای مثال اگر صفحه وب شما در یکی از موتورهای جستجو امتیاز بالایی داشته باشد، ممکن است در دیگر موتورها این چنین نباشد. یکی از کارهایی که متخصصان بهینه سازی موتورهای جستجو انجام می دهند، پیگیری تمام تغییرات عملکرد داخل موتورهای جستجو است. بنابراین آنها میتوانند صفحات وب را بر طبق این تغییرات بهینه سازی کنند. به علاوه آنها همراه با تغییرات موتورهای جستجوی مختلف خود را تابع این موتورها قرار می دهند. 
به بیان کاملا ساده تر:
      -  برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت می کند.
      - ۹۱ در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می کنند مخصوصاً موتور جستجو محبوب گوگل
      - ۷۳ در صد معاملات آنلاین به وسیله موتورهای جستجو آغاز می شود.
      - میلیون ها وب سایت ها با هم  رقابت میکنند، اما واقعیت این این است که فقط کسری از یک درصد به صفحه اول می رسند. 
 
 
چه کسانی به  بهینه سازی یا سئو احتیاج دارند؟ 
 
هر وب سایتی که به سوی تجارت و بازرگانی حرکت می کند، باید صفحات وب خود را برای موتورهای جستجو بهینه سازی کند. هدف نهایی یک وب سایت جلب کاربران اینترنتی می باشد، و مطالعات نشان داده است که بسیاری از کاربران اینترنتی وب سایت های مورد نظر خود را در موتورهای جستجوی پیدا کرده اند. اگر شرکت شما قصد طراحی یک  وب سایت جدید  و یا به روز رسانی وبسایت قدیمی خود را دارد با ید جهت پیشرفت خود به  SEO بسیار اهمیت دهد. به خاطر داشته باشید که SEO شما را به مسابقه بزرگ می برد و شما را در بازار معرفی میکند.
یکی از خدمات تخصصی گروه طراحی وب پارسه ارائه خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد
 
این خدمات شامل موارد زیر میباشد:
 
1- بررسی تخصصی تگ های متا سایت
 
2- بررسی  تخصصی عنوان وب سایت
 
3-بررسی کلمات کلیدی وبسایت
 
4-بررسی استاندارد های موجود جهت لینک ها و مطالب سایت
 
5-بررسی تخصصی مطالب وبسایت
 
6-بررسی استاندارد های موجود و زیر نظر داشتن بازخورد های وبسایت
چرا طراحی سایت پارسه؟

مشتری گرامی : 

تیم طراحی سایت پارسه در طی سالها تلاش و طراحی  100 ها نمونه کار موفق هم در زمینه طراحی سایت و هم در زمینه خدمات بهینه سازی سایت یکی از معتبرترین مراکز طراحی سایت در غرب استان تهران میباشد .تیم متخصص پارسه آماده است  تا هر نوع وبسایت سفارشی را با به روز ترین تکنولوژی ها و مدرن ترین قالب ها طراحی و در صورت تمایل مشتریان گرامی به صفحه نخست گوگل بیاورد .امنیت بالا ، طراحی زیبا ، امکان توسعه وبسایت در آینده ، دریافت اینماد و درگاه پرداخت آنلاین ، امکان افزودن پرداخت اینترنتی جهت فروش کالاها و خدمات ، امکان افزودن امکانات خاص به وبسایت ، پشتیبانی تخصصی ، حفظ اطلاعات شخصی مشتریان گرامی ، آموزش رایگان و مشاوره تخصصی سئو تنها بخشی از ویژگی های خدمات تیم طراحی سایت پارسه میباشد .مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

 

صفحه نخست گوگل = افزایش زنگ خور و فروش بیشتر
بیش از10سال
سابقه طراحی سایت و سئو
بیش از400مورد
نمونه کار مدرن و حرفه ای
ضمانت100 %
خدمات سئو و طراحی سایت
پشتیبانی24ساعته
پشتیبانی فنی و هاستینگ
جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش طراحی سایت با ما تماس حاصل فرمایید
سفارش از طریق واتساپ