طراحی سایت در اندیشه ، شهریار ،کرج و تهران| 65508015 |طراحی وبسایت| سئو ارزان | تولید نرم افزارهای تحت وب


تولید نرم افزارهای تحت وب

تولید نرم افزارهای تحت وب
برخلاف  نرم افزارهای تحت ویندوز که باید بر روی تمامی سیستم های یک شبکه  نصب گردد تا قابل استفاده باشد ، نرم افزار های تحت وب فقط یکبار بر روی سیستم سرور نصب می شود و در سایر سیستم های شبکه با مرورگر قابل استفاده میباشد. این موضوع یکی از مهمترین مزایای نرم افزار های تحت وب میباشد.
خیلی ها فکر می کنند که وب همان اینترنت است. اما باید گفت که وب سیستم کاملا متفاوتی از اینترنت می باشد . چرا که وب یک شبکه یا مجموعه ای از شبکه ها ی به هم پیوسته نیست همچنین نرم افزاری که وب بر روی آن سوار می شود، می تواند به گونه ای طراحی شود که برروی انواع مختلف شبکه ها و یا حتی روی یک کامپیوتر جدا از شبکه استفاده گردد.
 
تعریف وب
وب یک سیستم اطلاعاتی و ارتباطی برپایه ابر متنها (hypertext ) بر روی شبکه اینترنت می باشد که بر اساس مدل سرویسگیر و سرویس دهنده عمل می کند.
سرویسگیر همان مرورگر وب می تواند به اطلاعات چند پروتکلی و اطلاعات ابر رسانه ای با استفاده از یک سیستم آدرس دهی مخصوص دسترسی پیدا کند.
در اصصلاح ریاضی وب یک گراف جهت دار است که راسهای آن را صفحات وب و یالهای آن را پیوندهای مربوط به ابر متنها تشکیل می دهند.
 
اساس عملکرد وب
مدل سرویس گیرنده / سرویس دهنده در سیستم شبکه های کامپیوتری شامل 3 جز است :
سرویس دهنده    -    سرویس گیرنده – و شبکه  .
 
سرویس گیرنده : یک نرم افزار است که بر روی کامپیوتر کاربر اجرا می شود و سرویس دهنده نرم افزاری است که برروی کامپیوتری که عمل تغذیه اطلاعاتی را به عهده دارد اجرا می شود .
نرم افزار سرویس گیرنده می تواند متناسب با سیستم سخت افزاری کاربر تهیه شود، در واقع به عنوان یک رابط بین آن سیستم و سیستم سرویس دهنده عمل می کند . کاربر از طریق این نرم افزار می تواند درخواستهایی برای دریافت اطلاعات و یا انجام اعمالی ارسال کند . این درخواست از طریق شبکه به کامپیوتر سرویس دهنده می رسد و آن هم به نوبه خود این در خواست را تفسیر کرده و اعمال لازم را انجام می دهد
 
برنامه های تحت وب 
 
هر برنامه کاربردی تحت وب ، نوعی برنامه کاربردی سرویس گیرنده / سرویس دهنده به شمار می آید . این بدین معناست که وظایف برنامه کاربردی در بین یک کامپیوتر سرویس گیرنده و یک کامپیوتر سرویس دهنده تقسیم می شود . این کامپیوترها از طریق اینترنت یا شبکه داخلی با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند.
برای دستیابی به هر برنامه کاربردی تحت وب می بایست از یک مرورگر وب استفاده کنید که در یک کامپیوتر سرویس گیرنده اجرا می شود .
برنامه کاربردی تحت وب خودش در یک کامپیوتر سرویس دهنده ذخیره می شود . نرم افزاری که از آن تحت عنوان وب سرور یاد می شود، در این کامپیوتر اجرا می شود که امکان ارسال صفحه های وب به مرورگرها را برای سرویس دهنده فراهم می سازد.
چون بیشتر برنامه های کاربردی وب با داده هایی کار می کنند که در یک بانک اطلاعاتی ذخیره می شوند یک بانک اطلاعاتی نیز در بیشتر کامپیوترهای سرویس دهنده وجود دارد.
 
بطور خلاصه نرم افزار تحت وب : نرم افزاری است که تما م اطلاعات در سرور نصب می شود و شما برای دستیابی به اطلاعات باید از مرور گر استفاده کنید.
گروه نرم افزاری پارسه با سالها تجربه در زمینه تولید انواع نرم افزار های تحت وب آماده پذیرش تولید هرگونه نرم افزار تحت وب ، سفارشی میباشد.
چرا طراحی سایت پارسه؟

مشتری گرامی : 

تیم طراحی سایت پارسه در طی سالها تلاش و طراحی  100 ها نمونه کار موفق هم در زمینه طراحی سایت و هم در زمینه خدمات بهینه سازی سایت یکی از معتبرترین مراکز طراحی سایت در غرب استان تهران میباشد .تیم متخصص پارسه آماده است  تا هر نوع وبسایت سفارشی را با به روز ترین تکنولوژی ها و مدرن ترین قالب ها طراحی و در صورت تمایل مشتریان گرامی به صفحه نخست گوگل بیاورد .امنیت بالا ، طراحی زیبا ، امکان توسعه وبسایت در آینده ، دریافت اینماد و درگاه پرداخت آنلاین ، امکان افزودن پرداخت اینترنتی جهت فروش کالاها و خدمات ، امکان افزودن امکانات خاص به وبسایت ، پشتیبانی تخصصی ، حفظ اطلاعات شخصی مشتریان گرامی ، آموزش رایگان و مشاوره تخصصی سئو تنها بخشی از ویژگی های خدمات تیم طراحی سایت پارسه میباشد .مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

 

صفحه نخست گوگل = افزایش زنگ خور و فروش بیشتر
بیش از10سال
سابقه طراحی سایت و سئو
بیش از400مورد
نمونه کار مدرن و حرفه ای
ضمانت100 %
خدمات سئو و طراحی سایت
پشتیبانی24ساعته
پشتیبانی فنی و هاستینگ
جهت دریافت مشاوره رایگان و سفارش طراحی سایت با ما تماس حاصل فرمایید
سفارش از طریق واتساپ