طراحی سایت پارسه | طراحی وبسایت | بهینه سازی سایت |65508015 | تبلیغ در گوگل چیست و چگونه کار می کند؟


تبلیغ در گوگل چیست و چگونه کار می کند؟

تبلیغ در گوگل چیست و چگونه کار می کند؟
گسترش چشمگير اينترنت و حضور آن در تمامي بخش هاي زندگي، حضور در آن يك امر ضروري براي تمامي شركت ها و سازمان ها مي باشد. اما با توجه به گستردگي بسيار زياد آن تمامي كاربران نياز دارند براي دستيابي به اطلاعات و يا خدمات مورد نظر خود از موتورهاي جستجو استفاده نمايند. همانطور كه مي دانيد گوگلGoogle پرطرفدارترين و معروفترين موتور جستجو است كه در ميان كاربران اينترنتي ايراني نيز داراي محبوبيت بالايي مي باشد و بصورت حدودي مي توان گفت كه تمامي كاربران اينترنت در ايران حداقل روزي يكبار برای جستجوی اطلاعات مورد نیاز خود، از جمله کالاها یا خدمات مورد نیاز، از اين موتور جستجو استفاده مي ‫کنند.
پس در صورتي كه شما حضور مناسبي در اين موتور جستجو داشته باشيد مي توانيد خود را به ميليون ها كاربري كه از اين موتور براي جستجو استفاده مي نمايند معرفي نماييد .در همين راستا موتور جستجوی گوگل سالهاست كه ابزاري به نام Google Adwords را معرفي نموده است تا صاحبان وب سايت ها بتوانند وب سايت خود را از طريق اين ابزار در موتور جستجو گوگل معرفي نمايند. 
90% کاربران اینترنتی برای یافتن محصول یا خدمات مورد نظر خود از موتور جستجو گوگل استفاده می کنند، و برای یافتن چیزی که به دنبال آن هستند از کلمات کلیدی (Keywords) استفاده می کنند. یک روش برای یافتن مشتری و معرفی محصولات و خدمات شما به آنها استفاده از همین روش است. 
شما به عنوان صاحب یک حرفه یا کسب و کار با فهمیدن کلمات کلیدی که مشتریان هنگام جستجوی محصولات مشابه شما از آن استفاده می کنند، می توانید خود را در نتایج جستجوی موتور های جستجو در صفحات اول قرار داده و با این کار مشتریان بالقوه ای که به دنبال محصولات مشابه هستند را به سایت خود جلب کنید و فرصت معرفی خود را به آنها داشته باشید. ما از طریق روش های بهینه سازی استاندارد این امکانات را برای سایت شما فراهم خواهیم کرد.به عنوان نمونه کسانی که در شهری خاص به دنبال "شرکت حسابداری" هستند را می توان با کلمه کلیدی "شرکت حسابداری" به سایت شرکت جلب نمود.
 
آیا تبلیغ در گوگل راه مناسبی است برای تبلیغ؟
با توجه به اینکه هزینه تبلیغات گوگل بسیار هنگفت و برمنبای ارز میباشد و اینکه بر مبنای تعداد کلیک میباشد و موقتی است ، به هیچ وجه روش مناسبی برای شناساندن برند تان به مشتریان نمیباشد .این روش شاید به عنوان یه مسکن کوتاه مدت بوده و کارشناسان پارسه این روش تبلیغات را توصیه نمیکنند .بهترین روش برای برندهایی که میخواهند برند خود را در صفحه نخست گوگل به مشتریان خود معرفی کنند استفاده از خدمات سئو میباشد .در این روش هم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و هم موقعیت شما در صفحه نخست به حالت ایستا تری در خواهد آمد.گروه تخصصی بهینه سازی سایت پارسه آماده است تا جایگاه برند شما را با کلمات کلیدی مد نظرتان در صفحه نخست گوگل تثبیت کند .گروه پارسه تجربه گرانبهایی در این زمینه جمع آوری کرده است که مطمئنا کمک شایانی جهت افزایش رتیه سایت شما خواهد بود . جهت تماس با کارشناسان پارسه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .02165508015

 


برچسب ها:

چرا طراحی سایت پارسه؟

گروه طراحی وبسایت پارسه با ارائه خدمات نوین حوزه تکنولوژی اطلاعات و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه طراحی سایت ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، تولید اپلیکیشن اندروید ، پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ویندوز و ارائه خدمات پشتیبانی شایسته ، میتواند راه گشای مناسبی جهت رفع نیاز های نرم افزاری موسسات گوناگون باشد. گروه پارسه ضمن ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت زمینه برند سازی و معرفی گسترده تجارت شما را در دنیای مجازی فراهم می آورد.

مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

02165508015