طراحی سایت پارسه | طراحی وبسایت | بهینه سازی سایت |65508015 | تفاوت وبلاگ و وبسایت چیست؟


تفاوت وبلاگ و وبسایت چیست؟

تفاوت وبلاگ و وبسایت چیست؟

تفاوت وبلاگ و وبسایت در چیست؟

وبسایت با وبلاگ چه فرقی میکند؟

 فرق سایت با وبلاگ :در اولین و سطحی ترین نگاه شاید وب سایت و وبلاگ را مشابه هم ببینیم اما اگر با نگاهی دقیق به آنها بنگریم تفاوت های میان آن دو را خواهیم یافت و متوجه میشویم فرق های زیادی بین این دو وجود دارد .

- وبلاگ ها صفحه ‌ای بوده رایگان ، یعنی شما می توانید صفحه ای را درست کنید و مطالبتان را در آن قرار دهید و نیازی نیست برای آن هزینه ای را بپردازید و مطالب شخصی خود را در آن بنویسید .

-امکانات وبلاگ محدود بوده و امکانات خاص همچون افزودن درگاه پرداخت آنلاین و ... در آن وجود ندارد .

-یک وبلاگ هرگز نمیتواند نیاز های یک شرکت یا ارگان را رفع نماید و صرفا جهت اطلاع رسانی مطالب شخصی مناسب است .

-نام سرور خدمات دهنده وبلاگ در عنوان سایت نمایش داده میشود ، و این موضوع  برای افرادی که قصد برند سازی دارند بسیار نکته مهمی است در صورتی که دامنه وبسایت به طور کاملا انتخابی بوده و مطابق با عنوان برند قابل ثبت میباشد.

-نویسنده ی وبلاگ آن را کنترل میکند و نوشته ها به ترتیب زمان نوشته شدن در وبلاگ به نمایش گذاشته میشوند .میتوان از این صفحه برای ثبت کردن خاطرات شخصی یا دیگر مطالب استفاده کرد بدون پرداخت کردن هیچ هزینه ای .

- متونی که در وبلاگ گذاشته میشوند قابلیت آرشیو شدن هم دارند و تمام آنها در یک صفحه به نمایش گذاشته میشود و در پایان نوشته ها هم کاربران و بازدیدکنندگان می توانند نظرات خود را ثبت کنند البته ابن قابلیت در وبسایت ها هم قابل پیاده سازی میباشد .
 
- وبلاگ ها و وب سایت ها این امکان را به افراد مختلف می‌دهند که با نامهای خودشان پایگاهی را درست کنند برای بیان کردن اندیشه و افکارشان.
 
- شاید از مهمترین تفاوت هایی که میان وبلاگ ها و وب سایت ها وجود دارد این است که وبلاگ ها رایگان هستند ولی ساخت و طراحی سایت با پرداخت کردن هزینه همراه است ، هزینه هایی مثل خرید دامنه و هاست و یا هزینه های طراحی و برنامه نویسی وبسایت و غیره .
 
- وب سایت ها پایگاهی هستند در اینترنت برای قرار دادن اطلاعات در مورد شرکت و سازمانهای مختلف ولی وبلاگ وب سایت است پویا که بیشتر جنبه شخصی داشته و در آن اطلاعاتی گوناگون راجع به موضوع های متفاوتی گذاشته میشود .
 
 -نمایش آگهی های تبلیغاتی ناخواسته در وبلاگ ها یکی از تفاوت های جدی و مهم وبلاگ و وبسایت است .
 
 
 
 
 
تفاوت وبلاگ و وب سایت چیست؟ تفاوت های اساسی بین سایت و وبلاگ:
 
۱) طراحی وب سایت جنبه رسمی داشته اما وبلاگ معمولا شخصی است .
 
۲) موضوعات در وب سایت ها دسته بندی شده است و مربوط به موضوعات خاصی است ولی در یک وبلاگ ممکن است همه وقایع با هم قرار گرفته شود و مطالب غیر مرتبط باشند .
 
۳) اگر قصد بروز رسانی طراحی سایت را داشته باشید باید زمان بیشتری را صرف کنید .


برچسب ها:

چرا طراحی سایت پارسه؟

گروه طراحی وبسایت پارسه با ارائه خدمات نوین حوزه تکنولوژی اطلاعات و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه طراحی سایت ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، تولید اپلیکیشن اندروید ، پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ویندوز و ارائه خدمات پشتیبانی شایسته ، میتواند راه گشای مناسبی جهت رفع نیاز های نرم افزاری موسسات گوناگون باشد. گروه پارسه ضمن ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت زمینه برند سازی و معرفی گسترده تجارت شما را در دنیای مجازی فراهم می آورد.

مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

02165508015