طراحی سایت پارسه | طراحی وبسایت | بهینه سازی سایت |65508015 | روشهای افزایش بازدید سایت


روشهای افزایش بازدید سایت

روشهای افزایش بازدید سایت

روشهای افزایش بازدید وبسایت 

روشهای گوناگونی جهت افزایش بازدید سایت وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها میپردازیم.

روش اول : محتوای مناسب

سعی کنید اگر همواره در وب سایت یا وبلاگتان مطلب ارسال می کنید ، مطالبتان تازه باشد یا حداقل ان ها را با ذکر منبع آن بنویسید ، سعی کنید در متن خود واژه ها و صفت های زیبایی و جذابی را به کار ببرید تا کابر تشویق به خواندن آن مطلب شود.همواره دیده میشود عده ای مطلبی را از دیگر منابع مستقیما و بدون هیچ تغییری در تارنما خود قرار می دهند و حتی منبع آن را هم درج نمیکنند !این کار نه تنها به شما کمکی نخواهد کرد.
 
روش دوم : تیتر مناسب
 
تیتر مناسب در تمام نشریات و روزنامه ها استفاده می شود و در سایت های خبری هم علاوه بر محتوا سعی می کنند تیتری مناسب برای مطلب خود انتخاب کنند ، توصیه میشود برای این که بازدید کننده خود را افزایش دهید از تیتر های مناسبی استفاده کنید که هم کوتاه باشند و هم جذاب .تیتر خوب باید کاربر را بدون این که مطلب را بخواند متوجه موضوع آن بکند .
 
روش سوم : استفاده از عکس
 
سعی کنید در هر مطلبی که در وبسایت خود منتشر می کنید دارای عکسی مرتبط با آن باشد ، چرا که متن تنها باعث خستگی چشم خواننده آن مطلب می شود البته بعضی ها هم عقیده دارند که اگر مطلب خوب باشد نیازی به عکس نیست و خواننده از خواندن مطلب خسته نخواهد شد .ولی با این حال این روش بیش تر برای وب سایت ها و وبلاگ هایی که پست هایشان حالتی خاص دارد که خواننده احساس میکند که باید عکسی هم مرتبط با این نوشته در آن باشد مناسب است.
 
روش چهارم : کاهش تبلیغات و آگهی ها
 
چیزی که امروزه در بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها مشاهده میکنیم این است که تا در این وبلاگ و سایت فضا خالی بوده است ، تبلیغات قرار داده اند که این هم باعث سردرگمی کابر می شود و هم از طرفی باعث تاخیر در بارگزاری وبسایت و وبلاگ شما میشود.سعی کنید تا جایی که می توانید تبلیغات خود را کم کنید و از همه مهم تر این که حجم بنر های تبلیغاتی را هم کاهش دهید تا مدت زمان بارگزاری وبلاگ و وب سایت شما افزایش پیدا نکند .
 
روش پنجم : افزودن برچسب
 
اگر دوست دارید مطلب شما خیلی سریع تر از آن چه که فکرش را میکنید در موتور های جست و جو گر منتشر شود از برچسب ها و واژه های مرتبط با همان موضوع استفاده کنید .برچسب ها به شما کمک خواهد کرد که کاربر با جست و جوی هر کدام از واژه های سایت یا وبلاگ شما به مطالب مشابه دسترسی پیدا کند.

روش ششم : دسته بندی مطالب
 
مطالبتان را در موضوعات و دسته های مختلف قرار دهید تا کاربر سریع تر مقصودش را به دست آورد ، دسته بندی این امکان را به خواننده و کاربر وبسایت می دهد تا بدون وقفه و جست و جو در وبسایت موضوع مورد نظر خود را بیابد .
 
روش هفتم : قالب و طراحی
 
یکی از عوامل موثر و تاثیر گذار در نظر کاربران طراحی قالب و صفحات سایت و وبلاگ است ، تلاش کنید وب سایت و وبلاگ خود را از لحاظ طراحی منحصر به فرد کنید تا تصویری از وبسایت  شما در نظر کاربران بماند .
 
روش هشتم : از کد های غیر کاربردی استفاده نکنید!
 
مشاهده می شود در بسیاری از وب سایت ها از کد های غیر کاربردی که تنها وقت کاربر را میگیرند استفاده میشود.سعی کنید از این کد ها استفاده نکنید و اگر هم استفاده می کنید تنها از کد هایی استفاده کنید که برای کاربر مهم تلقی می شوند .
 
روش نهم : انتشار مطالب در رسانه های اجتماعی
 
انتشار مطالبتان در رسانه های اجتماعی کمک به سزایی در افزایش بازدید وبسایت شما خواهد  داشت . 
 
 
 
گروه طراحی سایت و بهینه سازی وبسایت پارسه
02165508015
09123646898

 


برچسب ها:

چرا طراحی سایت پارسه؟

گروه طراحی وبسایت پارسه با ارائه خدمات نوین حوزه تکنولوژی اطلاعات و با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه طراحی سایت ، خدمات سئو و بهینه سازی سایت ، تولید اپلیکیشن اندروید ، پیاده سازی انواع نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ویندوز و ارائه خدمات پشتیبانی شایسته ، میتواند راه گشای مناسبی جهت رفع نیاز های نرم افزاری موسسات گوناگون باشد. گروه پارسه ضمن ارائه خدمات تخصصی سئو و بهینه سازی سایت زمینه برند سازی و معرفی گسترده تجارت شما را در دنیای مجازی فراهم می آورد.

مشاوره رایگان ما را از دست ندهید.

02165508015

 

سفارش از طریق واتساپ